درباره ما

شرکت باغبان تاک در سال 1373 فعالیت خودرا در زمینه تولید سموم ارگانیک کشاورزی آغاز کرده است. این شرکت سال هاست به عنوان تنها تولید کننده قارچ کش و باکتری کش های ارگانیک در ایران به فعالیت می پردازد و محصولات تولیدی آن مورد تایید انجمن ارگانیک ایران می باشد.

خط مشی شرکت دستیابی به محصولات سالم، ارگانیک و موثر است و مفتخریم که با تلاش و تحقیقات خود به این مقصود رسیده ایم.

در این زمینه طی چندین سال تحقیق و پژوهش، برای اولین بار درجهان موفق به تولید محصول جدیدی به نام بردوفیکس Bordeaux Fix شده ایم که درتاریخ 1384/6/14 به ثبت رسیده است.

تمامی مراحل تولید بردوفیکس و ترکیب بردو مطابق با قوانین اتحادیه اروپا درجهت تولید فرآورده های ارگانیک است که در این زمینه شرکت باغبان تاک موفق به دریافت استاندارد 11000 ISIRI - (تولید و فرآوری محصولات ارگانیک) شده است. همچنین شرکت باغبان تاک موفق به دریافت گواهی تأییدیه از طرف موسسه bio inspecta برای تولید فرآورده های ارگانیک شده است که با دریافت این گواهی، زمینه صادرات بردوفیکس به عنوان قارچ کش ارگانیک به اروپا نیز فراهم شده است.

داشتن ایرانی سالم و محصولاتی عاری از سموم پرخطر، هدفی است که شبانه روز برای رسیدن به آن تلاش می کنیم و مفتخریم که در سال 2008 در جهت نیل به این اهداف، موفق به کسب نشان طلایی فن آوری و کیفیت برای تولید محصول بردوفیکس از کشور فرانسه شده ایم.

یاشیل شیمی سهند

1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9